Ankara Güzellik Merkezleri
Site içi arama
Eryaman'da Firma Ara
{Ana Sayfa }    {Güzellik İpuçları }    { Reklam }    {İletişim }
Ankara Güzellik Merkezleri
Ankara Güzellik Merkezleri
Ankara'da Güzellik Haberleri

Tarih : 20.11.2011 23:27:34 Bu haberi 11.083 kişi okudu.

Saçınıza yumurta maskesi




Saç Bakımı yaptırmak için bazen kuaföre gitmek için zaman bulamıyoruz. Zamanla saçlarımız yıpranıyor ve parlak görünümünü yitiriyor. Saçlarımız aslında canlı olan kısmı saç derimizdir. Uzayan kısmın dış kısmı ölü, iç kısmı ise kafa derisine yakın yerleri canlıdır. Asıl yapmanız gereken ölü kısmı değil de canlı kısmı beslemektir. Saçlarınızın daha kuvvetli ve parlak olması için evde çok kısa sürede uygulayabileceğiniz küçük bir çözüm önerimiz var;


Saçınıza yumurta sürün...

Tüm saç derinize uygulayabileceğiniz sayıda yumurtayı bir kaba kırın.( Yumurtanın sarısı daha çok işimize yarıyor aslında ama beyazlarını da atmak olmaz. Beyazını değerlendirebilecekseniz ayırın.) Sadece saç diplerinize yumurtayı sürün. Eğer varsa içine bal da karıştırabilirsiniz. Ancak bal karıştırınca saça sürmek çok zor oluyor.(saçlarınız ellerinize yapışıyor)  Bu yüzden şahsen sadece yumurta sürmeyi tercih ediyorum. Saç diplerinize masaj yaparak uygulamak sonuca en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Saçınızda en fazla 1 saat bekletin. Zaten belli bir süreden sonra başınızda kuruyacak. 1 saatten fazla bekletirseniz arındırması zorlaşacaktır.

Haftada 2-3 kere uygulayabilirsiniz. Saçlarınız daha kısa sürede uzayacak ve uzayan saçlarınız öncekilere göre daha sağlıklı olacaktır.


 

Ankara Güzellik Merkezleri

Ankara'da Güzelik Bölgeler

Kategoriler

Ankara'da Güzellik Paylaşıldıkça Güzel

En Hit 10 Uygulama

Ankara Güzellik