Ankara Güzellik Merkezleri
Site içi arama
Eryaman'da Firma Ara
{Ana Sayfa }    {Güzellik İpuçları }    { Reklam }    {İletişim }
Ankara Güzellik Merkezleri
Ankara Güzellik Merkezleri
Ankara'da Güzellik

28355 ziyaret 12 yorum Bu firmayı Facebook'da paylaşPaylaş Uygulamalar

Laçin Güzellik

Adres:  Demetevler İvedik Caddesi 123/4 Yenimahalle / Ankara
Telefon: 0312 334 19 75  Web: www.lacinguzellik.com  Bölge: Yenimahalle & Demet


Diğer Yorumlar:
1 2
Ceylan Cengiz
Yorum Tarihi : 31.03.2017 16:19:42
SÜPERR
ne kadar teşekkür etsem azdır, gerçekten işinizde uzman olduğunuz yüzlerinizden belli şiddetle tavsiye ediyorum
hatice şahin
Yorum Tarihi : 24.01.2017 18:53:15
laçin guzellik
Valla arkadaşlar bu kadar samimi içten g?ler y?zl? insanlar gõrmedim ben. on numara beş yıldız. yenimahallede bir çok salona gittim burasi kadar hijyene õnem veren bir yer gõrmedim.
Demet AKIN
Yorum Tarihi : 24.01.2017 17:45:46
Nejla KARGI
Yaptırdığım her işlemden çok memnunum. Ankara Güzellik.com''''dan bulup gittiğim ve tek memnun kaldığım yer. İlk olarak Demetevler olması beni tedirgin etti fakat Ankara''''da bir çok güzellik salonundan kat kat çok iyiler. İçeri girdiğinizde gerçekten güzellik salonuna girdiğinizi anlıyorsunuz. Güler yüzlü ekibiyle tam eğitimli ne yaptıklarını iyi bilen ve aklınızda ne kadar soru işareti varsa hepsinin cevabını aldığınız bir yer diyebilirim Benim arkamdan bir çok arkadaşım gitti ve hepsinden aynı cevabı aldım. Son derece samimiler ve çok titizler. Teşekkür ederim Nejla KARGI ve ekibine.
Hilal Gülap
Yorum Tarihi : 24.01.2017 17:11:31
Muhteşem
Yıllardır gittiğim bir güzellik salonu neredeyse her işlemi yaptırdım kalıcı makyaj yaptıralı 2,5 sene oldu hala ilk gün ki gibi epilasyon işleminden çok memnunum seanslarım biteli 7 ay oldu hala hiç bir şekilde kıllarımda çıkma söz konusu değil.
İki hafta bir manikürpedikür için giderim hiç bir şekilde şu zamana kadar ilk gittiğimde nasıl ilgililerse hala öyleler. Her ayda cilt bakıma giderim bütün ayın yorgunluğunu atarım. Hijyen hakkında son derece muhteşemler. Hijyenden
şikayetçi olan bayanların evini çok merak ediyorum gerçekten. Kolay kolay bırakımıcağım yer. Nejla Hanım''''a Mislina Hanım''''a Elif Hanım''''a çok çok teşekkür ederim.
rukiye ünal
Yorum Tarihi : 24.01.2017 16:51:21
laçin güzelliknejla kargı
Her gittiğimde aynı ilgi ve samimiyetle karşılandığımı söyleyebilirim.Nejla Hanım olsun personelleri olsun işlerini çok iyi bilen kişilerdir. Ne zaman gitsem her zaman gayet temiz ve gerçekten bir güzellik salonuna girdiğinizi anlıyorsunuz.İlk etapda cilt bakım için gitmiştim ve şimdi yaptırabildiğim ne kadar işlem varsa yaptırıyorum kalıcı makyaj olsun ipek kirpik olsun hepsinden çok memnunum. Teşekkür ederim Laçin Güzellik ailesi ve tabi ki Nejla Hanım :
Ceren Erol
Yorum Tarihi : 18.01.2017 14:24:43
laçin güzellik nejla kargı
Kaş kontür için gittiğimde Nejla Hanım ve çalışanları çok ilgiliydi. Şimdi ise diğer işlemler için başlıcağım. İşlerini çok severek ve ilgiyle yapıyorlar. Hijyen konusunda bazıları şikayetçi fakat hijyen konusunda hiç bir şekilde sıkıntı yok. Nejla Hanım ve çalışanları çok şekerler ve samimiler. Herkese tavsiye edebilceğim bir salon gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Elina karaağaç
Yorum Tarihi : 18.01.2017 14:12:28
Harika
Laçin GüzellikNejla Kargı çalışanlarına sonsuz teşekkürler.Epilasyon için gittiğim hiç bir yerde sonuç alamadım fakat laçin güzellikte %85e kadar dökülmelerim oldu ve son derece hijyenler. Bazı arakaşlar fena halde haksızlık yapmışlar.
Nurhan ÖZDAĞ
Yorum Tarihi : 26.12.2016 15:27:52
HİJENDEN HABERLERİ YOK
Laçin Güzellik salonunu gitmeden önce lütfen hanımlar bir kez daha düşünün çünkü bende bu merkezle 10 seanlık laer için anlaşma yaptım paramı peşin ödedim ve son iki seansım kaldı ama 3 seanstan sonra size kötü davranmaya başlıyorlar yani on sean değilde 3 seans almış oluyorsunuz hijen koşullarına kesinlikle uyulmuyor son gittiğimde lazer masasına örtü vermediler neden örtü yok dedim çatşaf ve bi havlu serilsin dedim o da yok diye çalışan personel bana bağırdı sanırım son gidişimde bi dayak yerim artık bir tek o aşama kaldı HANIMLAR LÜTFEN DİKKAT HİJEN ÖNEMLİ AMA BUNLARIN HABERLERİ YOK
Gül
Yorum Tarihi : 12.11.2016 09:28:54
Kaş konturu ,hijyen ,kabalık
Diyot yöntemiyle epilasyon seanslarına gittiğim mekan hijyenik olmadığı gibi çalışanlardan esmer olanı çok kaba , kendini erkek zannediyor.
Kaş konturunde indirim var diyip deneme tahtasına çevrildiğim sarı saça simsşyah kaşlarım oldu. Psikolojim bozuldu ,Dava edeceğim
Eda T
Yorum Tarihi : 27.09.2016 16:34:25
LAZER EPİLASYON
Laçin güzellik çalışanları ilgisi olarak güzel. Kaş ve ağdada başarılı. Yalnız Lazer epilasyona arkadaşımla beraber gittik ve resmen işe yaramadı tüylerimin %70 i duruyor hormon testi diyorlar arkadaşımında durum aynı ikimizde yaptırdık sonuçlarda hiç bir sıkıntı yok . Parayıda ilk 3 ayda vermiştik.12 seans boşu boşuna gittiğimemi yanayım canımın boşuna acıdıgına mı yanayım yoksa paramı çöpe attım onamı yanayım ?
YorumYaz Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Mail Adresiniz
Başlık
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
Doğrulama Kodu
Yorum Ekle

Ankara Güzellik Merkezleri

Ankara'da Güzelik Bölgeler

Kategoriler

Ankara'da Güzellik Paylaşıldıkça Güzel

En Hit 10 Uygulama

Ankara Güzellik